Стиль та шик: топ-5 серіалів з ретельно підібраним гардеробом

by ira

Серіали — справжнє джерело натхнення для створення костюмів. На додаток до чудової оповіді, глибоких персонажів, переконливих діалогів та відмінної режисури, дизайн костюмів є одним із найважливіших аспектів серіалів, як, утім, і для будь-якого іншого кінопроєкту. Ретельно підібраний гардероб допомагає сформувати особистість персонажа та доповнює загальну картину поруч із різними візуальними аспектами, такими як декорації та колірна палітра проєкту. Lifestyle-редакторка Іванна Петрович зібрала 5 таких серіалів, які не тільки вразять вас своїм сюжетом, а й порадують око стильними костюмами.

Про це інформує KURAZH з посиланням на elle.ua.

«Корона»

Художникам по костюмах довірили відтворити вбрання британської королівської сім’ї та додати їм нотки оригінальності. Монархи носили дуже складний одяг та прикраси, і костюмери чудово втілили їх у серіалі (особливо це видно на деяких сукнях принцеси Діани і королеви Єлизавети II).

Крім відтворення культового стилю британської королівської сім’ї, фахівці також створили  костюми, натхнені, зокрема, оригінальними образами королеви Єлизавети II, принца Чарльза, принца Філіппа, королеви-матері та леді Діани.

«Пліткарка»

На початку 2000-х було чимало підліткових серіалів, і в багатьох із них можна відчути модний дух того часу. Але жоден із них не зрівняється з «Пліткаркою» (яка, до речі, отримала ребут через 10 років). Учні школи з вищого класу та їхні батьки завжди були одягнені у найстильніші вбрання, як правило, від відомих на той час брендів.

«Божевільні»

Величезний успіх шоу надихнув дизайнерів на відродження 60-х. Модники та дизайнери не могли насититися вузькими краватками та ретро-силуетами. Сюжет — про складне життя мешканців Нью-Йорка в епоху буму рекламної індустрії на Медісон-авеню у 60-х роках.

Бездоганні костюми головного героя Дона Дрейпера, сукні кольору коштовного каміння Джоан і гармонійне вбрання Пеггі ідеально відображають цю «золоту еру» вишуканості.

«Абатство Даунтон»

«Абатство Даунтон», мабуть, одна з найпопулярніших костюмованих драм у світі, а її одяг викликає таке ж захоплення, як і її сюжетні лінії.

Чи це натхненні Chanel вбрання леді Мері, хитромудро розшиті бісером, або сукні леді Вайолет у вікторіанському стилі — це позачасове шоу встановило високу планку у створенні костюмів.

«Твін Пікс»

Фланель, легкий флер ретро-стилю та класичний костюм — в оригінальному «Твін Пікс» з’явилися такі персонажі, як погана дівчинка Одрі Хорн та агент Купер, які запам`яталися не лише своїм одягом, а й тим, що були залучені до драматичних подій у маленькому містечку. Костюми у серіалі «Твін Пікс» є знаковими тим, що допомогли визначити аутентичну атмосферу проєкту.

Тебе може зацікавити