TikTok та Instagram можуть становити загрозу для Google

by ira

Виконавчий директор Google Сундар Пічаї заявив, що китайська платформа TikTok становить для бізнесу Google велику загрозу. За його словами, конкурентна боротьба розгортається не на користь пошуковика, а шкода наноситься таким сервісам компанії, як YouTube, пошук, карти та ін.

Про це йдеться у матеріалі techcrunch.com, передає KURAZH.

Загалом соцмережі негативно впливають на Google, оскільки молоде покоління все частіше шукає інформацію в них, а не на загальноприйнятому порталі для введення пошукових слів. Instagram та TikTok перехоплюють увагу користувачів, каже Пічаї. У компанії відзначають, що сьогодні користувачі вікової категорії 13-25 років не схильні вводити ключові слова, а скоріш шукають контент новими, більш несподіваними способами.

«У наших дослідженнях близько 40% молодих людей, коли шукають місце для обіду, не заходять до Google Карт або Пошук. Вони йдуть до TikTok або Instagram», – повідомив старший віцепрезидент Google Прабхакар Рагхаван.

Така статистика виглядає вкрай гнітюче, визнають у компанії, оскільки в найближчому майбутньому доходи від рекламного бізнесу пошуковика можуть істотно зменшитися.

“Ми повинні викликати в уяві користувачів абсолютно нові ефекти, а для цього потрібні нові технологічні підходи та ідеї”, – зазначив Рагхаван.

Тебе може зацікавити