Топ 5 драм із Беном Аффлеком: інтриги, посмішки та сльози

by Max

Американський актор Бен Аффлек вже давно підкорив глядачів своїми акторськими здібностями. Кінокритики також високо оцінюють його творчість, в результаті чого він отримав безліч престижних нагород.

“Глибокі води”

Драма “Глибокі води”, яка вийшла у 2022 році, розповідає про сімейну пару, у якої дуже багато таємниць. Дружина головного героя (Ана де Армас) регулярно йому зраджує, а він їй все прощає. Але одного разу стає відомо про смерть чоловіка, з яким у героїні був інтим. Відтоді подружжя затягують глибокі води підозр і брехні. Чи зуміють вони зберегти свій шлюб, хоча б заради дочки – дивіться.

“Зникла”

Подружня пара готувалася до п’ятирічного ювілею, як несподівано в день свята зникає дружина. У будинку залишилися сліди боротьби і кров. Не одразу, але все ж підозри падають на Ніколаса Данна (Бена Аффлека), особливо після того, як слідчі знайшли щоденник Емі Елліот (Розамунда Пайк), в якому вона писала про те, що він хоче її вбити. Але не все так просто. Емі щорічно влаштовувала своєму чоловікові сюрпризи, і в цей раз вона вирішила пограти з ним. Чим обернуться для них ці фатальні ігри – дізнаєтеся у фільмі.

“До дива”

Головний герой Ніл – невдаха письменник, який одружився на Марині, керуючись головою, а не серцем. Тому незабаром вони починають шукати зв’язки на стороні, попередньо обговоривши це зі священиком. При цьому сам отець Куінтана теж страждає через те, що не може жити власним життям. 

“Дівчина з Джерсі”

Оллі Трінке – успішний піарник і щасливий сім’янин, але в одну мить його життя кардинально змінюється. Під час пологів помирає його дружина. Тоді він стає батьком-одинаком, хоч ця роль дається йому вкрай складно. Та й удача від нього відвернулася в найбільш невідповідний момент – він втрачає роботу і переїжджає до батька в передмістя. Здається, його життя закінчилося, але єдине, що тримає його на плаву – дочка. Одного разу він вирішує зайти в магазин, щоб купити касету з улюбленим фільмом дівчинки і зустрічає там жінку, яка змінить його життя. 

Тебе може зацікавити