Трендові слінгбеки на низьких підборах: де купити та з чим носити

by Max

Нарешті мода подумала про наш комфорт і звела до лав трендів стильні та зручні черевики, які не захочеться проміняти на кросівки. Йдеться про слінгбеки – мастхев майбутнього теплого сезону. Так, сама модель вже давно стала незмінною класикою, але й тут, як кажуть, є нюанси. Не кожна пара слінгбеків сьогодні вважається актуальною: тут треба звертати увагу на каблук та форму мису. Цього року модні інфлюєнсери та герої стрітстайлу роблять ставку на черевики на невисокому підборі (у якихось випадках навіть мікро під кодовою назвою kitten heels) та з гострим носом.

На відміну від класичних варіантів на середньому і високому підборах, така пара сміливо потрапляє в ранг повсякденного взуття. Подібна модель не вимагає особливої нагоди, поєднується як з базовими casual образами, так і з більш вечірніми аутфітами. У слінгбеках на низьких підборах можна вирушити на роботу, а потім – на побачення або вечірку. Модні блогери радять носити їх з прямими, об’ємними або екстремально довгими джинсами, з міні-спідницями та мікрошортами, та у дуеті зі своїми улюбленими сукнями. Загалом жодних строгих обмежень сьогодні немає.

Reserved 1399 грн.
Reserved 1399 грн.
Кachorovska 7200 грн.
Кachorovska 7200 грн.

Тому придивитися до такої моделі взуття на весну точно варто. Ось вибірка стильних слінгбеків, які тобі не захочеться знімати цього року.

Тебе може зацікавити