Три продукти, які зроблять рум’яну скоринку на птиці: кулінарні поради

by Max

Курка, індичка, качка — все це апетитно та смачно, коли є золотиста скоринка. Досягнути її появи не так складно, якщо знати певні секрети приготування. Полягають вони в використанні продуктів, якими потрібно обробити тушки до моменту посилання в духовку.

Подробиці

Попередня обробка допоможе пом’якшити м’ясо та покращить його смак. І бонусом стане рум’яна скоринка. Є три продукти, які кулінари рекомендують використовувати:

  • сметану;
  • гірчицю;
  • мед.

Сметана — класика кулінарного жанру. Змастіть щедро птицю та залиште маринуватися протягом 30-50 хвилин. Запечена страва стане значно смачнішою на смак, а м’ясо стане ніжним.

Гірчиця стане хорошим вибором також. Не переживайте в процесі приготування вона не буде вже такою гострою, але приємний присмак залишить в доповненні до скоринки. замаринувати птицю в гірчиці потрібно протягом 1 години. Залиште в мисці на столі.

Ще один класичний продукт для утворення скоринки на запеченій птиці — мед. Змішайте його трохи з оливковою олією, щоб легше було наносити на поверхню. Можна й просто рослинної олії додати.

До речі, найкращий результат буде, якщо змішати гірчицю зі сметаною. Не забудьте про спеції та зубчик часнику. Смачного!

Тебе може зацікавити