У мережі з’явився саундтрек “Дома дракона”

by ira

HBO опублікував перші титри та саундтрек “Дома Дракона” (House of the Dragon) під час виходу другого епізоду фантастичної драми-приквела “Гри престолів” (Game of Thrones).

Про це передає KURAZH з посиланням на Фокус.

Саундтрек залишився тим самим, що й звучав у “Грі престолів”, його, нагадуємо, створив композитор Рамін Джаваді.

А графіка до титрів зображує річки крові, які течуть по Червоному замку, або по замку Драконів камінь, натякаючи на те, що на глядачів чекає відверте і криваве видовище після титрів.

Як відомо, “Дім Драконів” написано за мотивами роману Джорджа Мартіна 2018 року “Вогонь і кров”, написаного в жанрі історичних хронік.

будинок дракона, гра престолів, мет сміт, серіал, приквел, джордж мартін

Тож у сценаристів було непросте завдання, їм довелося прописувати діалоги до всіх сцен, які в книзі були описані сухо та схематично.

І серіал продовжили на другий сезон, що є чудовою новиною, адже це означає, що й інші серіали зі всесвіту “Гри престолів” отримали “зелене світло”.

До основного акторського складу увійшли понад тридцять осіб, крім статистів і акторів масовки.

І поки невідомо, чи побачимо до кінця першого сезону дорослих Рейніру Таргарієн (зараз її грає Міллі Олкок), її роль дісталася Еммі Д’Арсі, й Алісенту Хайтауер (зараз її грає Емілі Кері), а дорослу Алісенту зіграла Олівія Кук.

будинок дракона, гра престолів, мет сміт, серіал, приквел, джордж мартін

Перший сезон “Дім Дракона” налічує 10 епізодів. Розповідається про події, що передували громадянській війні під назвою “Танець драконів”. Якщо у “Грі престолів” було лише три дракони — у новому приквелі їх обіцяють приблизно сімнадцять.

Графік виходу нових серій такий:

Епізод 1 — 21 серпня;

Епізод 2 — 28 серпня;

Епізод 3 — 4 вересня;

Епізод 4 — 11 вересня;

Епізод 5 — 18 вересня;

Епізод 6 — 25 вересня;

Епізод 7 — 2 жовтня;

Епізод 8 — 9 жовтня.

Тебе може зацікавити