Ви здивуєтеся: 7 продуктів, які не можна зберігати у холодильнику

by Max

Багато хто ставиться до зберігання продуктів просто: якщо вони швидко псуються, то їх зберігають в холодильнику. Логіка в цьому, зрозуміло, є, проте цей підхід є помилковим. Існує низка продуктів харчування, які не можна зберігати в холодильнику.

Яблука та груші

Найкраще їх зберігати прямо на кухні, оскільки холодна температура призведе до того, що вони швидко зіпсуються, втратять свій смак та аромат.

Заморські фрукти

Найправильніше їх теж зберігати тільки при кімнатній температурі. Перебуваючи в холоді, вони починають не тільки псуватися раніше терміну, але й накопичувати у своєму складі речовини, шкідливі для здоров’я.

Цибуля

Її можна покласти в холодильник лише на 15 хвилин для того, щоб не плакати під час нарізання. А ось зберігання в холодильнику – ідея не найкраща.

Крім того, що вона стане м’якою та не смачною, її “аромат” рознесеться по всій камері.

Помідори

Через низьку температуру вони починають дуже швидко псуватися. Намагайтеся купувати їх небагато, щоб потім не викидати. Зберігати їх можна лише за кімнатної температури.

Мед

Цінний продукт “любить” прохолодне і темне місце, проте холодильник для цієї мети не підійде: низька температура геть-чисто позбавить мед всіх корисних для здоров’я властивостей і якостей.

Банани

Фрукти дуже швидко стають непридатними і псуються через низьку температуру. Для бананів найоптимальнішим місцем стане кухня.

Шоколад

За великим рахунком ви можете зберігати його в холодильнику, якщо не боїтесь того, що він втратить зовнішню привабливість: через низьку температуру виникає неприємний наліт зверху.

Тебе може зацікавити