Як боротися з кавовими плямами на одязі: 5 ключових порад

by Max

Каву можна сміливо назвати одним із найпопулярніших напоїв у світі. Однак плями від кави на одязі можуть стати справжньою проблемою для більшості.

Подробиці

Тому варто розібратися, як можна боротися з плямами від кави на одязі.

1.Швидкість реакції має ключове значення

Перше і найважливіше правило при видаленні плям від кави – це миттєво діяти. Чим раніше розпочнеться процес прання, тим простіше буде позбутися забруднення. А якщо залишити річ на кілька днів, звичайне прання тут уже може й не допомогти.

2.Підходить лише холодна вода

Гаряча вода може зафіксувати пляму на тканині, роблячи її складнішою для видалення. Під час видалення такої плями обов’язково має бути холодна вода. Звісно, ​​прати у холодній воді некомфортно, але й інших варіантів тут немає.

3.М’які миючі засоби

При виборі миючого засобу важливо переконатися, що він м’який і без агресивних хімічних компонентів, які можуть пошкодити тканину. А якщо спеціального засобу для чищення під рукою немає, можна використовувати засіб для миття посуду.

4.Попередня обробка

На пляму можна нанести м’який засіб на кілька хвилин, а потім спробувати сполоснути або запустити прання.

Також можна спробувати використовувати сік лимонний, але він підходить не для всіх типів тканин.

5.Тривале сушіння після прання неприпустиме

Сушіння в сушарці може зафіксувати пляму на тканині, роблячи її більш складною для видалення надалі. Після прання важливо переконатись, що від плями нічого не залишилося. А якщо повноцінно просушити річ з невипраною плямою, надалі позбутися її буде набагато складніше. Тому в першу чергу потрібно оцінити результат і лише після цього сушити річ.

Тебе може зацікавити