Як правильно варити креветки, щоб їх не зіпсувати

by Max

Креветки апетитні, якщо вони правильно приготовлені. Є певні правила, яких потрібно дотримуватися. В результаті у вас будуть ніжні на смак креветки, а не гумова підошва. Поговоримо про це детальніше далі у статті.

Подробиці

Готувати потрібно виключно свіжоморожені креветки. Відварювати з упакування, на якій написано, що вони варені та заморожені, — не треба.

Поговоримо про заморожені креветки детальніше. Не треба їх відразу завантажувати в каструлю. Спочатку потрібно розморозити в холодильнику або при кімнатній температурі.

Є думки з приводу чищення. Деякі кулінари їх відразу чистять, інші відварюють без цієї маніпуляції. Зрештою, краще спочатку відварити, а потім вже чистити. Смак морепродукту від цього тільки стане кращим та більш насиченим.

Уважно слідкуйте за часом. Залежно від розміру креветок час відварювання може становити від 1 до 3 хвилин. Відповідно, від найменших до більших. Як поклали в гарячу воду, так і починайте відлік часу.

Найкращий варіант варити креветки з морською сіллю. На 1 л води додають 1 ст.л. для чищених креветок та 1,5 ст.л. для нечищених. Води повинно бути достатньо в каструлі. Щоб креветки були ароматніші, додайте спеції (лаврове листя, коріандр, духмяний перець, імбир).

Тебе може зацікавити