Як правильно замішувати дріжджове тісто, щоб воно піднялося

by Max

Працювати з дріжджовим тістом — завжди ризик. Є певний відсоток вірогідності, що воно не підніметься. Якщо так, тоді потрібно зробити все можливе, щоб цього не сталося. Є певні кулінарні правила та нюанси роботи з таким тістом, тож про них поговоримо далі в статті.

Подробиці

Дріжджі потребують температури для активації. Якщо їх змішувати з холодними продуктами, можете бути впевнені в провалі. Всі інгредієнти повинні бути кімнатної температури.

При додаванні борошна не лінуйтеся його просіяти. Дія проста, але вона збагачує його киснем. Це потрібно для пишної випічки. При замішуванні тіста аса повинна бути однорідною.

Розраховуйте час таким чином, щоб тісто могло відпочити. Не ліпіть з нього відразу пиріжки та пироги. Спочатку після замішування тісто відпочиває та росте, а потім вже з ним можна працювати. Стояти воно повинно під рушником в мисці на столі, а не в холодильнику.

Вироби з дріжджового тіста треба ставити в розігріту духовку. В холодну — це помилка, яка буде вартувати вам відсутністю апетитних пиріжків. Перші 20 хвилин духовку не відкривають. Перепад температур негативно впливає на результат. Зрештою, можна подивитися через скло, що там відбувається з випічкою. Якщо дотримуватися правил та технології процесу, все буде добре.

Тебе може зацікавити