Як прибрати гіркоту з грибів: хитрощі, якими користуються досвідчені господині

by Max

Не всі знають способи того, як усунути гіркоту з грибів, тому можуть допускати помилки при готуванні. Щоб приглушити гіркоту додають велику кількість спецій чи інших інгредієнтів, щоб перебити чи прикрасити смак.

Подробиці

Проте досвідчені господарки знають спосіб, як прибрати гіркоту у грибів.

Природно, відразу ж гриби потрібно перебрати і підготувати до подальшого зберігання, оскільки це продукт, що швидко псується.

Щоб вони після приготування не гірчили, варто провести обов’язкову термічну обробку. Якщо в каструлі буде поганий (не їстівний) гриб, то вода змінить колір.

Після цього гриби можна помістити в солону воду на три дні, але необхідно щодня зливати та міняти рідину, в якій вони знаходяться. На один літр води потрібно десять грамів солі, оскільки вона добре вбирає гіркі речовини.

Щоб усунути неприємну гіркоту груздів, за порадами досвідчених кулінарів, слід кілька разів їх прокип’ятити до того моменту, поки вода не буде повністю прозорою. Однак важливо знати, що такі гриби швидко псуються і не люблять довге вимочування. При цьому ненадовго їх можна залишати у холодній воді.

Як зазначають господині, якщо все робити правильно, то гіркота пройде.

Тебе може зацікавити