Як приготувати ідеальний пиріг: секрети кондитера

by Max

Ідеальні пироги бувають не тільки в ресторанах та у бабусь: якщо знати головні секрети кондитерського мистецтва, то можна балувати домашніх випічкою хоч щодня. Пам’ятайте, що якість випічки завжди буде залежати тільки від одного важливого фактора – тіста. Якщо тісто вийде повітряне та м’яке, то і пиріг буде бездоганним.

Які секрети випічки знають кулінари:

1.Температура

Ніякі інгредієнти не варто додавати, поки вони природно не дійшли до кімнатної температури. Якщо ви зібралися пекти пироги, підготуйте необхідні продукти заздалегідь.

2.Вершкове масло

Якщо ви хочете, щоб тісто мало однорідну приємну текстуру, то не варто швидко розтоплювати вершкове масло: дочекайтеся, поки воно саме розтане і лише тоді додавайте.

3.Сито

Щоб тісто вийшло повітряним, потрібно завжди перед початком замішування тіста просіювати борошно.

4.Цукор

Не варто додавати багато цукру, його надлишок може зіпсувати пиріг: справа в тому, що випічка починає сильно пригоряти.

5.Яйця

Багато хто знає про те, що пишне повітряне тісто, що тане в роті, “любить” тільки жовтки. Однак мало хто здогадується, що ж робити з білками, що залишилися.

Все дуже просто: змастіть ними всю поверхню пирога. Це дозволить зробити його неймовірно апетитним.

6.Вогонь

Якщо виставити максимальну потужність у духовці, то випічка стане сухою та неприємною. Для пирога бажано виставляти середню температуру. Також намагайтеся не турбувати його хоча б у перші 15-20 хвилин приготування: відкривши дверцята духовки ви створите непотрібні потоки повітря, що не найкраще відбивається на якості випічки.

Тебе може зацікавити