Як приготувати смачну паску до Великодня: 5 важливих правил

by Max

У багатьох магазинах до Великодня продаються вже готові паски на будь-який смак, проте немає нічого кращого, ніж самостійно приготувати святкову паску самостійно. Така паска буде набагато смачнішою, тому не варто лінуватися.

Подробиці

Оскільки до свята залишилося не так багато часу, саме час для того, щоб перевірити свою готовність до “кулінарних подвигів”. Оберіть рецепт, за яким ви будете її готувати.

Щоб паска вийшла ідеальною, варто пам’ятати про такі важливі правила:

  1. Багато хто піддається спокусі та купує готове тісто на дріжджах. Однак ви не можете знати про те, як воно поведе себе під час випікання. До того ж, не можна знати напевно про його смакові якості. Тому готувати паску краще самостійно від початку і до кінця.
  2. Оскільки одним з основних інгредієнтів є дріжджі, то вам варто переконатися, що вони свіжі. Борошно теж краще брати високої якості, яке ви використовуєте на постійній основі.
  3. Не забувайте про те, що дріжджовому тісту потрібно “дійти”. Щоб паска тримала форму, їй потрібно створити найкращі умови – сухе повітря та висока температура.
  4. Перед тим як відправляти тісто у форму, не забувайте про те, що воно ще підніметься.
  5. Духова шафа завжди прогрівається заздалегідь. Оптимальною температурою є 200 градусів. Під час приготування не варто “заглядати” в духовку, якщо ви не хочете, щоб ваша паска осіла.

Тебе може зацікавити