Як приготувати смачний десерт до чаю лише за 10 хвилин

by Max

Мало хто може встояти перед чудовими десертами, які часто подаються в ресторанах: вони не тільки мають приголомшливі смакові якості, а й вишукано виглядають. Однак такі професійні десерти можна приготувати самостійно.

Подробиці

Більше того, їхнє приготування від сили займе 10 хвилин особистого часу. Наприклад, можна порадувати близьких шоколадним фонданом.

Які продукти нам потрібні для рецепту:

  • 1,5 плитки шоколаду (краще брати темний);
  • борошно 100 гр;
  • 3 курячі яйця;
  • близько 90 г вершкового масла;
  • трохи вершків 20 %.

Є простий спосіб, який дозволить нам розтопити шоколад та вершкове масло: ми кладемо інгредієнти в поліетилен, відправляємо у ємність із гарячою водою. Вони дуже швидко придбають необхідну нам консистенцію.

Після цього отриману масу переливаємо у тарілку, вливаємо вершки, перемішуємо. Потім потрібно додати просіяне борошно, і ще раз добре перемішати.

Перед тим як відправити в духовку, подумайте про бажану форму десерту та підготуйте необхідне. Духову шафу потрібно розігріти до 200 градусів. Десерту достатньо готуватися лише 5 хвилин.

Подача – на ваш розсуд. У класичному варіанті кухарі додають морозиво. Також ви можете прикрасити десерт фруктами, кокосовою стружкою або колотими горіхами.

Тебе може зацікавити