Як приготувати сирники без яєць та борошна: секрети смачної страви

by Max

В приготуванні сирників є нюанси, від яких залежить їх здатність тримати форму, а не розвалюватися, смак, консистенція. Деякі помилки можуть призвести до розчарування в результаті. Пропонуємо розглянути кілька основних моментів, від яких залежать вдалі  сирники.

Подробиці

Найперше потрібно вибрати правильний сир. Не беріть занадто вологий, бо буде важко довести його до нормальної консистенції. Якщо ж у вас тільки вологий в наявності, тоді його потрібно трохи осушити. Покладіть в марлю та вичавіть зайву вологу. А потім через сито ще й перетріть, щоб зробити сир однорідним, а не грудковатим.

Повітряні сирники найліпше смакують. Щоб вони такими бути, не використовуйте борошно та яйця. Сипучий продукт можна замінити на манну крупу. Вона розбухне та буде добре тримати форму сирників навіть без борошна. Пропорція — 2 столові ложки на 200 г сиру.

Солодкі сирники добре смакують, проте надмірна кількість цукру призведе до того, що їх неможливо буде обсмажити. Цукор почне плавитися, а з ним плисти й форма сирників. Краще покласти помірно 1-2 ст.л., а потім вже при подачі до столу доповнити страву варенням, сметаною чи згущеним молоком.

Не поспішайте смажити замішане для сирників тісто. Спочатку воно повинно постояти протягом 20 хвилин при кімнатній температурі, а потім вже можна переходити до приготування на розігрітій з олією сковороді.

Тебе може зацікавити