Як суп зробити густішим: кулінари розповіли три способи

by Max

Ви варите суп, але в результаті він вийшов дуже рідким. Виникає бажання зробити його густішим. звичайно, в кулінарних правилах є способи, які дають можливість виправити ситуацію. Для цього потрібно скористатися певними продуктами-загущувачами. Читайте про них далі в статті.

Подробиці

Ваш суп буде не тільки густішим, але й дуже смачним. Допомогти в цьому можуть три продукти. Вибирайте, який вам до смаку:

  • червона сочевиця;
  • кіноа;
  • картопля.

Про картоплю навіть немає чого говорити. Звичайно, можна додати кілька штук та суп стане не тільки густим, але й поживним. Картопля ніколи не підводить в цьому плані.

Червона сочевиця також бездоганно справляється з завданням загустити суп. Вона дуже швидко розварюється та заповнює собою зайву рідину. Майте в запасі кілька жменьок, бо в певний момент можуть знадобитися.

Кіноа хоча й звучить досить екзотично, але також зробіть запас. Вона вже досить вільно продається в магазинах та на ринках, тому варт спробувати. Якщо не в суп, то з кіноа ще й смачні та корисні салати можна готувати або робити з неї гарнір.

Тебе може зацікавити