Як заряджати телефон: корисні поради

by ira

Мобільний пристрій, який стоїть на зарядці, відчуває на собі досить високе навантаження. Саме тому гаджетом, що заряджається, не варто користуватися.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Ніяких ігор, браузерів і месенджерів під час заповнення дефіциту заряду акумулятора! В іншому разі мобільник може дуже сильно нагрітися, а потім і зовсім вийти з ладу.

Про цю рекомендацію знає багато користувачів смартфонів. Однак далеко не всі власники девайсів в курсі про ще одне важливе правило. Так, після підключення зарядного пристрою мобільник потрібно правильно покласти на стіл.

Як має лежати пристрій

Гаджет, що заряджається, обов’язково повинен бути розташований екраном вниз. Це потрібно для зниження навантаження на пристрій. Річ у тім, що задня частина мобільника може сильно нагріватися під час заряду батареї.

А ось якщо задня панель буде «дивитися» вгору, то проблем з тепловіддачею точно не виникне. Перегріву з високою часткою ймовірності вдасться уникнути.

Таким чином, смартфон, що заряджається, бажано завжди класти на стіл екраном вниз. Але не кришкою вниз. А вже тим більше не можна допускати того, щоб гаджет висів на дроті зарядного пристрою.

Тебе може зацікавити