Як знак зодіаку впливає на мову кохання і як вона допоможе зрозуміти власні емоції

by Max

Те, як ми спілкуємося зі своєю другою половинкою і висловлюємо свою прихильність, багато хто називає «мовою кохання». Вперше ця концепція з’явилася у 90-х роках завдяки книзі Гері Чепмена «5 мов кохання». Якщо коротко, то психотерапевт виділяє п’ять основних мов: слова заохочення, спільне проведення часу, турбота, подарунки та дотики. У кожного з нас може бути кілька мов, а на формування впливають різні чинники: від сім’ї до досвіду минулих стосунків. Плюс протягом життя може змінюватися. Але ось астрологи впевнені, що на нашу мову кохання багато в чому впливає розташування планет. Читайте далі, щоб дізнатися, яка у вас мова кохання, виходячи з вашого знаку зодіаку.

Овен

Як і личить вогненному знаку, Овни вимагають себе трохи більше уваги, ніж інші. Вони люблять, коли їх обсипають компліментами та приємними словами. І роблять це у відповідь. Колись хтось посідає особливе місце у вашому серці, у вас не буде сумнівів у тому, що ви відчуваєте до цієї людини, тому що з нею ви ділитиметеся найпотаємнішим — слова захоплення вашою мовою любові.

Телець

Як земний знак, Тільці потребують фізичного контакту та дотику, щоб знати, що про них піклуються. Дотики та обійми — ось так представники цього знака висловлюють свої почуття до близьких людей. Вони віддають перевагу невербальному спілкуванню, тому торкання — мова кохання Тельців.

Близнюки

Завдяки своїй легкій повітряній натурі Близнюки вміють знаходити щось хороше в будь-якій ситуації. Це відбивається з їхнього підходу до почуттів. Сміх та гумор завжди відіграють ключову роль у їхніх стосунках із близькими людьми. Жарти, веселощі та приємне проведення часу просто необхідні представникам цього знака. Зустрічаючись із Близнюками, будьте готові багато спілкуватися, розмовляти і, звичайно, сміятися.

Рак

Раки почуваються найбільш комфортно у колі людей, з якими вони мають схожі інтереси. Спільне проведення часу з партнером допомагає їм розслабитися і вибратися зі свого панцира. Їм важливо, щоб близька людина створювала відчуття безпеки, була уважною до їхніх потреб. Тому якісний проведений час разом — основна мова кохання Раків.

Лев

Лев потребує того, щоб його друга половинка обсипала його компліментами і постійно приділяла увагу. Враховуючи, що вони самопроголошені суперзірки і мають магнетичну енергію, вони вимагають від другої половинки надмірного обожнювання. Також Леви цінують щедрі жести та подарунки. Наприклад, ретельне планування побачень, щось особливе, зроблене спеціально для них.

Діва

Оскільки Діви схильні знаходити сенс у найменших деталях, представники цього знака звертатимуть увагу на те, як до них ставиться партнер. Для цього земного знаку любов полягає не в словах або обіцянках, а вчинках і діях.

Терези

Терези люблять балувати близьких подарунками, щоб продемонструвати свої щирі емоції. Іноді їм важко говорити про почуття. Якщо представники цього знаку закохані, вони влаштують своїй другій половинці розкішне романтичне побачення та не пошкодують коштів на гарний подарунок. Якби Терези могли подарувати весь світ коханій людині, вони б це зробили.

Скорпіон

Скорпіони – пристрасний знак. Тому його представники виявляють свою любов через дотик. Фізичний зв’язок допомагає їм підтримувати іскру і виявляти свою прихильність. Також Скорпіони цінують, коли їх визнають та виявляють захоплення.

Стрілець

Стрільці через свій допитливий характер схильні до гострих відчуттів, раптових романтичних побачень, імпульсивних вчинків. Представникам цього знака важливо, щоб їхня друга половинка розділяла їхню тягу до пригоди. Спільний час – мова кохання Стрільців.

Козеріг

Козероги відомі своїм закритим характером, але близькій людині вони покажуть свою ніжну сторону. Свої почуття представники цього практичного знаку висловлюють через турботу: це може бути приготований сніданок чи допомога із домашніми справами. Звучить не дуже романтично, але через такі дрібниці Козерога показує своє кохання.

Водолій

Розмови, починаючи від філософських тем, закінчуючи поезією, не залишать Водолія байдужим. Так як це один із найінтелектуальніших знаків, то шлях до його серця лежить через спілкування і проведений разом час.

Риби

Ніщо й ніхто не може стати між Рибами та їхніми мріями про майбутнє — крім тих, хто в них не вірить. Пошук партнера, який не лише підтримує, а й допомагає Рибам реалізувати їхні мрії, може зайняти життя. Але, знайшовши таку людину, Рибам буде важко від неї відмовитися. Їхні ідеальні відносини складаються з підтримки, надихаючих слів і планування спільного майбутнього.

Тебе може зацікавити