Які 5 секретів допоможуть вибрати ідеальні фініки

by Max

Сухофрукти є дуже корисним продуктом, тому повинні регулярно подаватися до столу, щоб зміцнити здоров’я. Не варто забувати про фініки, які дуже корисні, вважається що їх споживання може сприяти збільшенню тривалості життя.

Подробиці

Фінік, це продукт відомий своїми лікувальними властивостями ще з давніх-давен.

У наші дні їх не важко знайти в звичайному магазині, супермаркеті або на ринку. Але далеко не всі варіанти, що пропонуються, будуть якісними.

На які 5 моментів варто звертати увагу:

  1. Багато хто любить вибирати “відомого” виробника, вважаючи, що в певному регіоні фініки будуть смачнішими або кориснішими. Однак варто пам’ятати, що всі виробники вирощують фініки, тому вони в цілому не відрізнятимуться один від одного.
  2. Перше, на що варто звернути увагу, – це колір. Він має бути рівномірний, приємного шоколадного відтінку. Занадто світлі фініки вживати в їжу не варто.
  3. Якщо ви помітили навіть невеликі частинки цукру, краще вибрати інші фініки. Це свідчить про те, що продукт додатково оброблявся розчином цукру для невідомих цілей.
  4. Фініки не повинні неприємно пахнути. Якщо пішов кислуватий аромат, такий продукт буде низької якості і не принесе користі здоров’ю.
  5. Пам’ятайте про те, що фініки не повинні бути “блискучими”. Такий момент свідчить про те, що виробник використовував жири для того, щоб надати продукту привабливості. Також не варто купувати фініки без кісточки. Вони найчастіше обробляються штучним шляхом і не принесуть ніякої користі.

Тебе може зацікавити