Які 7 простих правил допоможуть готувати кориснішу їжу

by Max

Для того, щоб їжа приносила максимальну користь для здоров’я, готувати потрібно вміти не лише смачно, але й зі збереженням поживних речовин. Тому варто знати про те, які секрети допоможуть досягти цього результату.

Візьміть на замітку такі секрети:

  1. Потрібно пам’ятати про те, що спеції допомагають не тільки суттєво змінити відтінок смаку готової страви, а й суттєво підвищити її корисність. Головна умова полягає в тому, щоб прянощі були високої якості.
  2. Відмінним інгредієнтом для супів, салатів, соусів та багатьох інших страв є зелень. Ті ж “стандартні” кріп і петрушка мають значний список вітамінів, тому не забувайте додавати їх до страв, які готуєте.
  3. Будь-які види бобових спочатку слід промити, а потім відправити в миску з водою на певну кількість часу (залежить від конкретного виду). Однак факт полягає в тому, що саме в цій рідині міститься чимало поживних речовин, які не варто просто зливати. Цю воду можна використовувати для варіння.
  4. Дедалі більше господарок відмовляється від використання покупних салатних заправок, що є правильним кроком у бік здоров’я. Як соус варто використовувати будь-яку олію, яка вам подобається. Але варто пам’ятати про те, що нерафінована олія може похвалитися великою кількістю поживних речовин у складі.
  5. Багато хто звик готувати із запасом, щоб заощадити свій час. Але треба розуміти, що від розігрівання їжа щоразу втрачає практично всі свої корисні властивості. Тому найкраще готувати на один раз.

Тебе може зацікавити