Які продукти можуть замінити крохмаль при приготуванні різних страв: 5 кращих варіантів

by Max

Крохмаль широко використовується у кулінарії при приготуванні різних страв.Його часто додають у креми та випічку для створення більш густої консистенції. Також крохмаль може стати одним із інгредієнтів котлет, який допомагає страві з м’яса не розвалитися під час смаження. Однак не завжди цей компонент є під рукою.

Які продукти можуть замінити крохмаль:

  1. Якщо додавати даний продукт харчування до супу, то він стає більш густим та ситним. Але можна спробувати замінити його на інші варіанти. Наприклад, можна додати кілька столових ложок будь-якої крупи. Також можна додати 100-150 г натурального йогурту без добавок;
  2. При приготуванні котлет можна легко обійтися без крохмалю. Достатньо додати  терту сиру картоплю. Цей інгредієнт не тільки може “склеїти” компоненти між собою, але й надати страві соковитості.
  3. Багато господинь готують пудинги самостійно. Крохмаль допомагає корисному десерту стати густішим і щільнішим. Для цього можна додати замість крохмалю пару столових ложок насіння льону. Страва стане не тільки кориснішою, а й смачнішою.
  4. При приготуванні страв із фаршу можна замінити крохмаль звичайним відвареним рисом, який скріплює компоненти між собою.
  5. Якщо ви додаєте крохмаль у тісто, то від нього можна відмовитись на користь одного курячого яйця.

Тебе може зацікавити