Зірка “Мумії” набрав понад 270 кг

by ira

Зірка фільму “Мумія” Брендан Фрейзер здивував своїх прихильників, актор показався у кадрах фільму в вазі 272 кілограми.

До таких змін він вдався задля ролі в драматичному фільмі “Кит” Даррена Аронофскі. Перший кадр зі знімального майданчика опублікували в Twitter-акаунті кінокомпанії А24. Як передає KURAZH, про це інформує obozrevatel.com.

Стрічка увійшла до офіційної програми 79-го Венеціанського міжнародного кінофестивалю, що проходитиме з 31 серпня по 10 вересня.

На першому кадрі зі зйомок фільму видно тільки голову актора, однак вже можна зрозуміти, що він повністю перевтілився в образ головного героя, який страждає від ожиріння.

Брендан Фрейзер важить 272 кілограми

Сюжет “Кита” розповідає про чоловіка, на ім’я Чарлі, який на тлі втрати коханця та через компульсивне переїдання набрав вагу до 270 кілограмів. Головний герой намагається налагодити стосунки із 17-річною дочкою Еллі, яка злиться на батька через те, що він покинув сім’ю.

“Буде щось таке, чого ви ще не бачили. Це справді все, що я можу вам сказати. Це, звичайно, далеко від усього, що я коли-небудь робив, але не буду скромним. Я знаю, що це справить враження”, – передали слова актора Variety.

Відомо, що протягом останніх років своєї кар’єри Брендан Фрейзер суттєво набрав вагу через травму, отриману на знімальному майданчику “Мумії”, та особисті проблеми.

Брендан Фрейзер суттєво набрав вагу

Крім того, прихильники актора пам’ятають, що так було не завжди та в молодості спортивній фігурі актора можна було позаздрити.

В молодості актор мав спортивну статуру

Тебе може зацікавити