Твій догляд за волоссям більше не буде колишнім, якщо будеш користуватися вівсяною олією

by Max

Овес був популярним засобом лікування шкіри протягом століть. Від екземи до опіків отруйного плюща ще в Стародавньому Римі вівсом лікували будь-які проблеми зі шкірою. Сьогодні вівсяна олія набирає популярності як засіб для догляду за волоссям та шкірою — завдяки своїй здатності забезпечувати глибоке живлення без обтяження та жирності.

Багато захворювань шкіри голови пов’язані з сухістю шкіри та роздратуванням. Чому саме вівсяна олія має допомогти?

Коротко про головне

Основні властивості: зволожуючі та протизапальні.

Основні переваги: заспокоює шкіру голови, зволожує волосся та шкіру голови, покращує еластичність волосся.

Для кого ця олія рекомендована: вівсяна олія відмінно підходить для кучерявого, сухого, грубого або пошкодженого волосся.

Як часто використовувати: вівсяну олію можна використовувати щодня або за необхідності.

Що містить: вівсяна олія (її ще називають екстракт вівсяних висівок) витягується з зерен вівса і містить дуже багато антиоксидантів, незамінних жирних кислот, ліпідів та вітаміну Е. Толченим і подрібненим вівсом наші бабусі лікували опіки та екзему.

Протипоказання: дуже рідко трапляється алергія на овес. Але якщо ви їли вівсянку без проблем, у вас її точно нема.

Вівсяна олія – універсальний продукт. ЇЇ додають у ванни, роблять обгортання, змащують нігті та використовують як лосьйон після гоління. У вівсі міститься унікальний комплекс ліпідів, білків, пептидів та крохмалів, які заспокоюють, живлять та зволожують шкіру.

Що вміє овес?

Зволожує волосся та шкіру голови

Овес містить лінолеву та олеїнову кислоти, що містяться в багатьох зволожуючих засобах та лосьйонах. Олеїнова кислота контролює втрату води, роблячи волосся м’якшим, легшим у укладанні і менш ламким. Лінолева кислота стимулює ріст волосся, підтримує здоров’я шкіри голови та запобігає лупі.

Знімає подразнення шкіри голови

Вівсяна олія має природні протизапальні властивості. Нанесення вівсяної олії на шкіру голови може полегшити свербіж, спричинений роздратуванням або алергією.

Запобігає ламкості та випадінню волосся

Однією з провідних причин порідіння волосся є ламкість. Чим еластичніше і зволоженіше волосся, тим воно міцніше – це велика істина. І вівсянка справляється із завданням відмінно.

Сприяє росту волосся

Вівсяна олія забезпечує шкіру голови омега-кислотами та антиоксидантами, покращує роботу волосяних фолікулів та продовжує їх життєвий цикл.

Посилює дію інших інгредієнтів

Дослідження показали, що включення олеїнової та лінолевої кислоти у засоби догляду за волоссям допомагає шкірі голови та волоссю швидше та ефективніше засвоювати інші інгредієнти. Тобто вівсяна олія можна просто додати у вашу маску для волосся або крем для обличчя.

Як використовувати вівсяну олію

Вівсяне олію можна використовувати як ополіскувач для волосся або незмивний засіб: трихологи рекомендують залишати її на волоссі на годину-дві перед тим, як вимити голову. Після миття можна знову нанести масло на вологе волосся після змивання кондиціонера. Вівсяна олія не жирнить волосся і не робить його брудним. Навпаки, гарантовано здоровий блиск і шовковистість.

При використанні вівсяної олії для лікування проблем зі шкірою голови потрібно пальцями втирати олію в коріння волосся, м’яко масажуючи шкіру.

Для тих, хто вважає вівсяну олію занадто важкою або жирною: змішайте кілька крапель з кондиціонером для волосся. Залишіть суміш на 5 хвилин, а потім змийте. Жодна маска не дасть такого ефекту.

Додайте пару крапель вівсяної олії у спрей для укладки або зробіть свій спрей: тонік для волосся + олія. Два пшики — і волосся перестане електризуватися, ідеально лежатиме і блищатиме.

Тебе може зацікавити