Де сушити одяг у квартирі без опалення

by Max

Мешканцям квартир, за відсутності опалення, часто доводиться висушувати одяг на балконі. Однак це вкрай незручно робити восени та взимку, адже речі можуть відволіктися, замерзнути і вкритися снігом, повідомляє KURAZH. Як наслідок, замість сухого одягу отримуємо речі, які на дотик будуть навіть мокрішими, ніж ті, що нещодавно вийняли з пральної машини.

Де краще сушити білизну у квартирі і чого точно робити не можна

Сушити білизну в квартирі в холодну пору можна в коридорі або окремій кімнаті, яка мало використовується. А от де точно не потрібно сушити одяг, так це в спальні. Через підвищення рівня вологи повітря стане важким і насиченим пилом, який “підніметься” звідусіль. При регулярному сушінні білизни в кімнаті не виключається виникнення цвілі. Кухня теж не найкращий варіант, адже речі пахнуть пральним порошком і цей запах проникатиме в їжу.

Багато хто звикли сушити білизну у ванній – це не дуже хороша ідея. Рівень вологи в цій кімнаті і такий високий, адже тут найчастіше використовується вода. Залишивши у цьому приміщенні мокрі речі, ви додасте чергову порцію вологи.

Єдиний прийнятний варіант – розвісити одяг на сушарці для рушників. Двері при цьому в жодному разі не слід зачиняти. Також не підходять батареї та мотузки, натягнуті вздовж стін.

Як сушити білизну у приміщенні: корисні лайфхаки

Існують рекомендації, які допоможуть висушити одяг у квартирі швидко та безпечно:

  • увімкніть посилений віджимання в пральній машинці – в результаті ви отримаєте майже сухий одяг;
  • розвішайте речі на сушарці – не рекомендується сушити одяг на гарячих батареях та трубах;
  • розвішуючи білизну, намагайтеся її максимально розправляти, адже у складках може залишатися зайва вода;
  • частіше провітрюйте приміщення – це дозволить запобігти перенасиченню вологою та важким запахам.

Якщо в квартирі є балкон і вам не потрібні терміново сухі речі – сміливо виносите одяг туди. Якщо на вулиці мороз, то це навіть добре, бо він знищить бактерії та грибки на тканині. Якщо речі замерзнуть, не складайте їх, доки вони не пом’якшуть. Щоб білизна не замерзла за негативної температури, спробуйте додати у відсік пральної машини трохи солі.

Тебе може зацікавити