П’ять мультфільмів для перегляду вдома

by ira

Хочете пригадати дитинство і поринути у захопливі історії, які дарують відчуття тепла і беззаперечного щастя. Пропонуємо на вибір п’ять мультфільмів.

Про це передає KURAZH з посиланням на elle.ua.

«Клаус», 2019

Коли лінивий син магната Джеспер не впорався з навчанням в академії пошти, тато відправив його на перевиховання на острів поза межами полярного кола. Щоб повернути собі гроші батька, Джесперу доводиться надсилати 6000 листів. Та незабаром він починає помічати, що місцеві жителі взагалі не користуються послугами пошти.

«Грінч», 2018

Зелений буркотун Грінч терпіти не може Різдво і не готовий пробачити місцевих жителів за нещасливе дитинство і самотнє життя. Щоб помститися всім й одразу, Грінч планує влаштувати найгірші різдвяні свята всіх часів і народів.

«Крижане серце», 2013

Дві сестри Ельза та Анна з дитинства жили душа в душу. Та коли Ельза дізналася про свої магічні можливості і ненароком скривдила сестру, то замкнулася в собі. Далі все стало ще гірше: Ельза прирекла мешканців свого королівства на вічну зиму. І тепер її сестрі разом із хоробрим хлопцем Крістофом та його оленем потрібно вирушити у небезпечну подорож, щоб спробувати зруйнувати закляття.

«Секретна служба Санти Клауса», 2011

У період новорічних свят Санта Клаус, як завжди, зайнятий доставкою подарунків разом зі своїми помічниками-ельфами. Його старший син Стів мріє зайняти батькове місце. А молодший Артур працює у відділі пошти і залишається непомітним. Одного разу до рук Артура потрапляє лист від дівчинки Гвен, яка дуже засмутилася, не отримавши свого подарунка на свята. Виявляється, це трапилося через помилку у секретній службі.

«Полярний експрес», 2004

Це історія про хлопчика, який припинив вірити у дива. Напередодні Різдва він не чекає на подарунки і не поринає у святкову атмосферу, а прагматично думає про брехню людей, а також сумнівається в існуванні Санти. І ось перед його будинком зупиняється фантастичний експрес, де добрий водій пропонує хлопчику вирушити у незабутню подорож.

Тебе може зацікавити