Топ-5 європейських міст, доступних для авто з України

by Max

Багато хто мріє побачити багату культуру та історію Європи. Українські мандрівники можуть відвідати кілька європейських міст на автомобілі. Перш ніж вирушати в цю пригоду, переконайтеся, що у вас є зелена картка на авто, яка необхідна для транскордонних подорожей Європою. Обговорімо п’ять найкращих європейських міст, які варто відвідати на автомобіл.

1. Краків, Польща: Історична перлина

Середньовічний центр та єврейська дільниця Кракова, старої королівської столиці Польщі, чудово збереглися. Подорож зі Львова, Україна до Кракова – це чудова, легка подорож Східною Європою. Відвідайте краківський Королівський замок Вавель, базиліку Святої Марії та Ринкову площу (Rynek Główny). У центрі міста є автостоянка, хоча рекомендується бронювати житло з паркуванням.

2. Будапешт – перлина Дунаю

Архітектура та термальні купальні роблять Будапешт, який знаходиться в одному дні подорожі з України, відомим. Ужгород-Будапешт – мальовничий маршрут через всю Угорщину. Серед визначних пам’яток – Будайський замок, будівля угорського парламенту та термальні купальні Сечені. У Будапешті є кілька варіантів вуличних та безпечних парковок.

3. Прага: Місто ста шпилів

Прага з її казковою архітектурою та жвавою культурою є обов’язковою для відвідування. Поїздка з Ужгорода до Праги відкриває приголомшливі чеські краєвиди. Карлів міст, Празький Град і Староміська площа – ось основні визначні пам’ятки Праги. Через проблеми з паркуванням у Празі рекомендується користуватися послугами автостоянки або готелями з паркінгом.

4. Відень: Музичне місто

Україна також пропонує чудові напрямки, такі як Відень, з його імператорськими палацами та симфонічним оркестром. Подорож зі Львова до Відня проведе вас через різні європейські культури та ландшафти. Обов’язково відвідайте Шенбрунн, собор Святого Стефана та палац Бельведер. У багатьох віденських готелях та гаражах є місця для паркування.

5. Братислава, Словаччина: Стара і нова

Столиця Словаччини, Братислава, є прекрасним поєднанням старого і нового. Поїздка з Ужгорода до Братислави є короткою і приємною. Братиславський замок, Старе місто та оглядовий майданчик НЛО є обов’язковими для відвідування. Паркуватися в Братиславі легше, ніж у великих містах, і є кілька варіантів.

На завершення, подорожуючи з України до Європи, ви відкриєте для себе світ прекрасних міст з історією, культурою та краєвидами. Кожне місто є особливим і пропонує кілька вражень. Для безпечної та приємної подорожі цими приголомшливими європейськими скарбами, отримайте зелену карту для автомобілів та скористайтеся послугами Green Travel для страхування.

Тебе може зацікавити