Тріщини на губах: як позбутись

by ira

Сухі потріскані губи можуть здатися неминучими восени і взимку, але це не обов’язково так

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Якщо ви були на сонці або зневоднені, ваші губи першими покажуть це, тому що вони ніжні і чутливі: тонка мембрана покриває ваші губи, а не шкіру.

Оскільки в мембрані, що покриває ваші губи, немає сальних залоз, вони, швидше за все, тріскаються і сохнуть. Вплив сонця влітку та суха погода взимку можуть погіршити сухість. Навіть деякі креми для шкіри можуть викликати сухість губ.

Що ж робити, щоб вирішити проблему?

Інвестуйте в хороший бальзам для губ

Хоча в літні місяці ви можете обійтися без бальзаму для губ (завдяки природній вологості), це важливо, коли погода стає прохолоднішою. Але будьте обережні: не кожна формула живить губи — деякі просто забезпечують фізичний захист від вітру і, таким чином, мало що зроблять для фактичного здоров’я вашої ніжної шкіри губ.

Шукайте формули зі зволожувачами, такими як гіалуронова кислота та гліцерин, пом’якшувачами, такими як масло ши або какао.

Уникайте зневоднення

Оскільки зневоднення також може спричинити потріскані губи, важливо переконатися, що ви п’єте достатню кількість води. Жінкам потрібно близько 9 склянок води на день, а чоловікам — 13 склянок. Вагітним або годуючим матерям потрібно від 10 до 12 склянок води на день.

Додайте зволожувач повітря у свій будинок

Зволожувачі можуть бути одним з найбільш недооцінених інструментів для підтримання пружності шкіри протягом усього року. Навіть якщо ви не живете в горезвісно сухому середовищі, більш широке використання внутрішніх систем опалення може висушити повітря у вашому домі чи офісі, що може призвести до більш сухої шкіри та потрісканих губ.

Зволожувачі не повинні бути величезними інвестиціями. Поставте пристрій поруч з ліжком перед тим, як заснути, або тримайте його на столі протягом дня, щоб забезпечити додаткове зволоження вашій шкірі.

Тебе може зацікавити