106
Чи вірите ви в народні прикмети? Протягом століть наші предки уважно спостерігали за погодними умовами та їх впливом на врожайність, роблячи висновки та передаючи свої спостереження наступним поколінням. Таким чином, до нас дійшло безліч прикмет і забобонів. Деякі з них можуть бути лише випадковістю, а інші — дійсно «працюють». Вже зараз, взимку, за погодними умовами і природними явищами можна визначити, яке буде літо та якої врожайності слід очікувати.
Про це розповідає KURAZH
Зимові прикмети на врожайність
- Багато снігу взимку — кращий урожай хліба. Якщо зими страдало від мізерної кількості снігу, це може вплинути на зимуючі посадки, і, згідно з прикметами, на майбутній врожай.
- Зоряне небо в Новорічну ніч — до гарного врожаю. Якщо в новорічну ніч було видно зірки, це обіцяє хороший урожай.
- Теплий січень — пізня весна. Тепла погода в січні може призвести до затримки посівного сезону, оскільки молоді рослини не зможуть довго перебувати в квартирі.
- Багато бурульок у січні — до великого врожаю. Довгі бурульки, хоч і небезпечні, вважаються ознакою врожайного року.
- Кроти вилазять з нір у січні — холодний травень. Спостереження за гризунами на безсніжних ділянках свідчить про те, що травень буде прохолодним, що може зрушити посівний сезон.
- Морозний січень — врожайний рік. Якщо зима тепла, то не варто очікувати багатих врожаїв.
- Вітряний лютий — багатий врожай. Якщо лютий буде вітряним, це може означати, що літо принесе щедрі врожаї овочів, фруктів і ягід.
- Хрещенські морози холодніші за Різдвяні — рік буде врожайний. Якщо Хрещенські морози були холоднішими, це обіцяє хороший врожай.
- Велика кількість шишок на ялинках — до врожаю. Якщо під час зимових прогулянок ви помітили багато шишок на ялинках, це також може свідчити про щедрий урожай.
Незважаючи на все, прикмети можуть бути лише частиною загальної картини. Спостерігаючи за погодою та природою, ми можемо спробувати передбачити, що принесе нам наступний врожай.